ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ

Συνάντηση Χρηστών ArcGIS Ελλάδας – Κύπρου 2023

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΧΡΗΣΤΩΝ ARCGIS ΕΛΛΑΔΑΣ – ΚΥΠΡΟΥ 2023

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου 2023
Το Ξενόγλωσσο Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Σπουδών «Γεωγραφικά Συστήματα Πληροφοριών» πραγματοποίησε workshop με τίτλο «Hands-on μεταπτυχιακή εξειδίκευση στα GIS – εφαρμογές από το ΕΚΠΑ» στη Συνάντηση Χρηστών ArcGIS Ελλάδας – Κύπρου 2023, το οποίο φιλοξένησε η Marathon Data Systems στις 24-25 Οκτωβρίου 2023.
Εκδήλωση υποδοχής φοιτητών 2023-2024

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ 2023-2024

Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2023
Η εκδήλωση υποδοχής των νέων φοιτητών του Ξενόγλωσσου Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών στα Γεωγραφικά Συστήματα Πληροφοριών πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2023. Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης, φοιτητές, καθηγητές και μέλη της συντονιστικής επιτροπής είχαν την ευκαιρία να συστηθούν, σηματοδοτώντας την έναρξη μιας πολλά υποσχόμενης...